Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 Niedziela Zwykła*** 12.08.2018 r.

ks. Jacek Marciniak.

  1. Wczoraj w naszym kościele sakrament małżeństwa zawarli: Magdalena Bartosiewicz i Łukasz Kwiatek, Natalia Sadowska i Adam Jakubiak, Karolina Szczepańska i Dawid Bielski, Agata Bedra i Rafał Dąbek.
  2. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, który w celi oświęcimskiego obozu koncentracyjnego oddał swoje życie za bliźniego – Franciszka Gajowniczka.
  3. We wtorek  nasi pielgrzymi przed południem wchodzą na Jasną Górę i kończą pielgrzymkę do Matki Bożej Częstochowskiej. Jutro w ramach apelu pielgrzymkowego o godz. 20.15 odprawimy nabożeństwo fatimskie. Natomiast we wtorek ostatni apel pielgrzymkowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  4. W środę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w każdą wakacyjną niedzielę. Podczas każdej Mszy św. będziemy święcić zioła i kwiaty.
  5. W piątek wspomnienie św. Jacka. Jest to także dzień imienin Ks. Jacka Darmofalskiego. Już dzisiaj w imieniu całej wspólnoty parafialnej składam Mu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, wszelkiej pomyślności, opieki Matki Bożej na każdy dzień oraz nieustannego wstawiennictwa św. Jacka. Pamiętajmy o Ks. Jacku w naszych modlitwach.
  6. Za tydzień ofiary składane na tacę, zgodnie z zarządzeniem Biskupa Płockiego, będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne i cele edukacyjne młodzieży w naszej diecezji.
  7. Parafianom oraz gościom życzymy dobrej niedzieli i spokojnego wakacyjnego odpoczynku.
  8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Janusza Morawskiego. Pomódlmy się o łaskę nieba dla niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …