Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE *** 19 Niedziela Zwykła*** 11.08.2019 r.

ks. Jacek Marciniak.

 

  1. Od wczoraj do 21 sierpnia będzie z nami i za nas się modlił Ks. mgr Leszek Rutkowski, neoprezbiter, którego bardzo serdecznie witam w naszej wspólnocie parafialnej i życzę dobrego i owocnego pobytu wśród nas.
  2. W środę wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, który w celi oświęcimskiego obozu koncentracyjnego oddał swoje życie za bliźniego – Franciszka Gajowniczka.
  3. W środę  nasi pielgrzymi przed południem wchodzą na Jasną Górę i kończą pielgrzymkę do Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania uczestnicząc razem w wieczornym Apelu Jasnogórskim w naszym kościele o godz. 20.15. Prosimy przynosić napisane intencje, które będziemy włączać do modlitwy apelowej. 13 sierpnia w ramach apelu pielgrzymkowego o godz. 20.15 odprawimy nabożeństwo fatimskie. Natomiast w środę, 14 sierpnia, ostatni apel pielgrzymkowy.
  4. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w każdą wakacyjną niedzielę. Podczas każdej Mszy św. będziemy święcić zioła i kwiaty.
  5. Parafianom oraz gościom życzymy dobrej niedzieli i spokojnego wakacyjnego odpoczynku.
  6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wojciecha Kozłowskiego . Pomódlmy się o łaskę nieba dla niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …