Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 Niedziela Zwykła*** 13.08.2017 r.

ks. Jacek Marciniak.

  1. Wczoraj w naszym kościele sakrament małżeństwa zawarli: Joanna Gajewska i Sławomir Lipski.
  2. Jutro wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, który w celi oświęcimskiego obozu koncentracyjnego oddał swoje życie za bliźniego – Franciszka Gajowniczka.
  3. Jutro nasi pielgrzymi przed południem wchodzą na Jasną Górę i kończą pielgrzymkę do Matki Bożej Częstochowskiej. Dziś w ramach apelu pielgrzymkowego o godz. 20.15 odprawimy nabożeństwo fatimskie. Natomiast jutro ostatni apel pielgrzymkowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  4. We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w każdą wakacyjną niedzielę. Podczas każdej Mszy św. będziemy święcić zioła i kwiaty.
  5. W czwartek wspomnienie św. Jacka. Jest to także dzień imienin naszego Ks. Jacka Darmofalskiego. Już dzisiaj w imieniu całej wspólnoty parafialnej składam Mu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, wszelkiej pomyślności, opieki Matki Bożej na każdy dzień oraz nieustannego wstawiennictwa św. Jacka, a także dalszej twórczej i owocnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii. Pamiętajmy o Ks. Jacku w naszych modlitwach.
  6. Za tydzień ofiary składane na tacę, zgodnie z zarządzeniem Biskupa Płockiego, będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne i cele edukacyjne młodzieży w naszej diecezji.
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Krzysztofa Cieślaka. Pomódlmy się o łaskę nieba dla niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
  8. Parafianom oraz gościom życzymy dobrej niedzieli i spokojnego wakacyjnego odpoczynku.