Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 Niedziela Wielkiego Postu *** 11.03.2018 r.

ks. Jacek Marciniak.

  1. Wczoraj rozpoczęliśmy nowennę do św. Józefa.
  2. Od najbliższego czwartku do niedzieli włącznie będziemy przeżywać czas świętych rekolekcji wielkopostnych, które mają nas przygotować duchowo do przeżywania najważniejszych w Kościele katolickim Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Będzie im przewodniczył zapowiadany już wcześniej Ks. mgr Rafał Pabich. Program rekolekcji jest wyłożony pod chórem; zamieszczony na stronie internetowej parafii i wywieszony w gablotach. Niech on posłuży każdemu z nas do zaplanowania sobie czynnego i jak najpełniejszego udziału w tych świętych ćwiczeniach.
  3. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 16.30 Ksiądz Biskup Mirosław Milewski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
  4. W sobotę tradycyjnie od godz. 13.00 będziemy odwiedzać chorych w domach. Dlatego prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii bądź kancelarii do przyszłego piątku włącznie.
  5. Za tydzień o godz. 14.00 Msza św. w Lewiczynie.
  6. Podczas rekolekcji nie będzie czynna kancelaria parafialna.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego w minionym tygodniu: ul. Złota – 335 zł; ul. Zuzanny Morawskiej i Grota Roweckiego – 450 zł; OKM 4 – 380 zł; OKM 13 – 410 zł; OKM 21 – 334 zł; Kościuszki i Mariacka – 500 zł; ul. Zachodnia bl. 31 – 135 zł; ul. Bursztynowa – 230 zł; ofiary indywidualne – 140 zł.
  8. W dniach od 30 czerwca do 3 lipca br. jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy, Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Zakopanego. Koszt pielgrzymki wynosi 460 zł. Szczegółowy jej program będzie wywieszony wkrótce na tablicy ogłoszeń. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie należy wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 150 zł.
  9. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Czesława Dudzińskiego. Polećmy jego duszę Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …