Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 Niedziela Zwykła (Rok C) *** 17.07.2016 r

ks. Jacek Marciniak.

1. Wczoraj w naszym kościele sakrament małżeństwa zawarli: Paula Malewska i Janusz Dziubiński, Magdalena Kaźmierczak i Sylwester Gołębiewski, Joanna Molcjan i Maciej Jakubowski.
2. Dzisiejszą niedzielą zaczynamy 17. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W następną niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone tradycyjnie na zakup samochodów i motocykli dla polskich misjonarzy pracujących w krajach misyjnych na wszystkich kontynentach.
3.  Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Mławy do Płocka, z możliwością pójścia na dalej - Jasną Górę. Koszt Pielgrzymki do Płocka wynosi 25 zł. Od Płocka na Jasną Górę natomiast 100 zł. Zachęcamy do pójścia przynajmniej przez pierwsze trzy dni, do Płocka. Na tej trasie zapewnione będzie wyżywienie i noclegi w szkołach. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej oraz u ks. Piotra
4. Parafianom i Gościom życzymy dobrego wakacyjnego i urlopowego odpoczynku.
5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana Szczepkowskiego i śp. Marii Gułajskiej. Pomódlmy się teraz o wieczny pokój dla nich: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ?