Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 18-24.11.2019 r.

ks. Jacek Marciniak.

 
 
Poniedziałek – 18 listopada
7.00 – śp. Barbarę Wysocką (2 p.)
7.25 – o Boże błog. dla Natalii i Mateusza Kaczerskich (1 śl.)
17.30 – śp. męża Stanisława Ostrowskiego (5 r.śm.)
18.00 – śp. Jana Kowalskiego (12 r.śm.)
18.00 – śp. Wiesława Rzemieniewskiego
----------------------------------------------------------------------------------
Wtorek – 19 listopada 
7.00 – śp. Janinę i Stanisława, brata Jerzego Jankowskich, dziadków Ogrodowczyk
7.25 – śp. Marię Balcerzak (3 p.)
17.30 – śp. Jadwigę Wodowską – int. rodziny Ścieszków i Kwasowskich
18.00 – śp. Balbinę (1 r.śm.), Aleksandra, Tadeusza Rama i Krystynę Bućko
18.00 – o Boże błog. i przemianę serca dla syna Rafała
----------------------------------------------------------------------------------
Środa – 20 listopada 
7.00 – o Boże błog. dla Pauliny i Cezarego Kłosowskich (3 śl.)
7.25 – śp. Ryszarda Wasiłowskiego (2 p.)
17.30 – śp. Jadwigę Bucholską i Barbarę Ogórek
18.00 – śp. Andrzeja, Barbarę i Stanisława Pokusińskich i Tadeusza Szymańskiego
18.00 – śp. Zbigniewa Niedzielskiego (2 p.)
----------------------------------------------------------------------------------
Czwartek – 21 listopada 
7.00 – śp. Sławomira Tańskiego (7 p.)
7.25 – śp. Marię Balcerzak (4 p.)
17.30 – śp. Henryka Rogowicza (2 p.)
18.00 – śp. Bożenę Gulińską (7 p.)
18.00 – śp. Krystynę Kozłowską (1 p.)
----------------- ----------------------------------------------------------------
Piątek – 22 listopada 
7.00 – śp. Liliannę Jabłonowską (2 p.)
7.25 – śp. Małgorzatę Krokowską (3 p.)
17.30 – śp. Alinę Mróz w r-cę śm. i Eugeniusza Mroza
18.00 – śp. Stanisława Sokołowskiego
18.00 – śp. Kazimierza Stypę (1 p.)
----------------------------------------------------------------------------------
Sobota – 23 listopada  
7.00 – śp. Łukasza (7 r.śm.) i Antoniego Gadomskich, Marka i rodziców Rudzińskich 
7.25 – śp. Marka Gołotę (18 p.)
7.25 – śp. Patryka Kowalskiego (5 p.)
18.00 – śp. Magdalenę Byś (1 r.śm.)
18.00 – śp. Ks. Sławomira Grzelę (1 p.)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 NIEDZIELA – 24 listopada  
7.00 – śp. Krystynę Piotrkowską (2 p.)
9.00 – śp. Teresę Lipińską (12 r.śm.)
9.00 – śp. Edwarda Kryśkiewicza oraz Genowefę i Tadeusza Adamskich
10.30 – śp. Janinę (20 r.śm.) i Stefana (8 r.śm.) Zarazińskich
10.30 – śp. r-ców Helenę i Mariana Langiewicz i męża Stanisława Jatczaka
12.00 – za Parafian – chrzest św.
16.00 – śp. r-ców Czesławę i Jana Cichaczewskich oraz braci Witolda i Eugeniusza
18.00 – śp. Jarosława i Józefa Borzym oraz rodziców Rudnickich