Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 18-24.02.2019 r.

ks. Jacek Marciniak.

Poniedziałek – 18 lutego

7.00 – śp. Mariolę Falkowską (15 gr.)

7.25 – śp. Janusza Morawskiego (2 p.)

17.30 – o Boże błog. dla Anny i Jarosława Meller (4 śl.)

17.30 – o szczęśliwą operację, łaskę zdrowia oraz opiekę Matki Bożej dla małego Jasia

18.00 – śp. Andrzeja Gulińskiego (4 r.śm.)

----------------------------------------------------------------------------------

Wtorek – 19 lutego

7.00 – śp. Mariolę Falkowską (16 gr.)

7.25 – o Boże błog. dla Kamili i Bartłomieja Krajewskich (2 śl.)

17.30 – śp. r-ców Mieczysławę i Józefa Napiórkowskich i Leona Wiśniewskiego

18.00 – o Boże błog. dla Moniki i Pawła Jabłońskich (3 śl.)

----------------------------------------------------------------------------------

Środa – 20 lutego

7.00 – o Boże błog. dla Magdaleny i Łukasza Kwiatek (5 śl.)

7.25 – o Boże błog. dla Karoliny i Dawida Bielskich (2 śl.)

17.30 – śp. Mariolę Falkowską (17 gr.)

18.00 – śp. Krystynę i Włodzimierza Jóźwikiewicz

18.00 – śp. Irenę Milewską (1 p.)

----------------------------------------------------------------------------------

Czwartek – 21 lutego

7.00 – śp. Mariolę Falkowską (18 gr.)

7.25 – o Boże błog. dla Jolanty i Tomasza Gosik (2 śl.)

17.30 – o Boże błog. dla Dominiki i Patryka Bryks (4 śl.)

18.00 – śp. Helenę, Antoniego (25 r.śm.), Józefa Wiśniewskich, Henrykę Olszak, dziadków Rutkowskich i Wiśniewskich

----------------- ----------------------------------------------------------------

Piątek – 22 lutego

7.00 – śp. Jadwigę Imielską (5 p.)

7.25 – śp. Jadwigę Gołębiewską (5 p.)

17.30 – śp. Mariolę Falkowską (19 gr.)

18.00 – śp. Henryka Skubiszewskiego (17 r.śm.)

----------------------------------------------------------------------------------

Sobota – 16 lutego

7.00 – śp. Mariolę Falkowską (20 gr.)

7.25 – śp. Benedykta Włodzimierza Szczepańskiego (15 r.śm.)

7.25 – śp. Tadeusza Kozłowskiego (1 p.)

18.00 – śp. Konrada Gołosia

----------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 24 lutego  

7.00 – śp. Mariolę Falkowską (21 gr.)

9.00 – śp. Irenę Felczak, r-ców Felczak i Kłosowskich

9.00 – śp. Kazimierza Maranowskiego

10.30 – śp. r-ców Marię i Stanisława Rzemieniewskich i Ryszarda Orłowskiego (17 r.śm.)

10.30 – śp. Wiolettę Chocholską (9 r.śm.)

12.00 – za Parafian – chrzest św.

16.00 – śp. Michała Drzewieckiego (3 r.śm.)

18.00 – śp. Zofię i Józefa (20 r.śm.) Naguckich, Janinę i Romana Jankowskich, Genowefę Czymerską