Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 23-29.04.2018 r.

ks. Jacek Marciniak.

Poniedziałek – 23 kwietnia

7.00 – śp. Janinę i Marka Pawłowskich

7.25 – śp. Marię Antos (2 p.)

17.30 – śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (20 p.)

17.30 – o Boże błog. i potrzebne łaski dla Konstancji w 18 r-cę urodzin

18.00 – śp. Helenę (1 r.śm.) i Bronisława Gawenda

18.00 – śp. Roberta Tadra (21 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Wtorek – 24 kwietnia

7.00 – śp. Romana Szabelskiego (2 p.)

7.25 – śp. Helenę Nec (2 p.)

17.30 – śp. Mariannę i Czesława Krokowskich

18.00 – o Boże błog. i potrzebne łaski dla Szymona (6 r.ur.) i dla jego rodziców

18.00 – śp. Roberta Tadra (22 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Środa – 25 kwietnia

7.00 – śp. Krzysztofa Bubrowieckiego (1 p.)

7.25 – śp. Natalię Bukowską-Wiśniewską (1 p.)

17.30 – śp. Edwarda Kucińskiego (22 r.śm.), r-ców Jana i Zofię Siwczak, r-ców Feliksa i Stanisławę Kucińskich; oraz dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o dalszą opiekę dla Danuty

18.00 – śp. Henryka (14 r.śm.) i Zofię Zielińskich

18.00 – śp. Roberta Tadra (23 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Czwartek – 26 kwietnia

7.00 – śp. Jacka Trzcińskiego (2 p.)

7.25 – śp. Krzysztofa Bubrowieckiego (2 p.)

17.30 – śp. Stefanię, Ryszarda, Andrzeja Raniszewskich, Marylę, Kazimierza i Zbyszka Chmielewskich

18.00 - śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (21 p.)

18.00 – śp. Roberta Tadra (24 gr.)

----------------- ----------------------------------------------------------------

Piątek – 27 kwietnia

7.00 – śp. Kazimierę Bartkowską i r-nę Więckowskich

7.25 – śp. Genowefę i Wacława Jastrzębowskich, dziadków Chodkowskich, Witolda Dubowicza

8.00 – Msza św. w intencji maturzystów ZS nr 2 W Mławie

17.30 – śp. Tadeusza Budka

17.30 – śp. Roberta Tadra (25 gr.)

18.00 – śp. Marka Szczepańskiego (6 p.)

18.00 – śp. Czesława Dudzińskiego (1 p.)

----------------------------------------------------------------------------------

Sobota – 28 kwietnia

7.00 – śp. Cezarego Ćwiklińskiego (3 r.śm.)

7.00 - śp. Roberta Tadra (26 gr.)

7.25 – śp. Bożennę Adamską (5 p.)

7.25 – śp. Jadwigę Falkiewicz (1 p.)

18.00 – śp. Stanisława i Henryka Gołębiewskich, r-ców Malewskich i Gołębiewskich

----------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 29 kwietnia

7.00 – śp. r-ców Mariana i Cecylię Wilk i brata Kazimierza

9.00 – śp. Martę, Jadwigę i Józefa Sosnowskich

9.00 – śp. Dorotę Wasiłowską (8 r.śm.)

10.30 – śp. Saturnina Karpińskiego i Jacka Bąka (10 r.śm.)

10.30 – o Boże błog. i potrzebne łaski dla Damiana w 40 r-cę urodzin

12.00 – za Parafian

16.00 – śp. r-ców Stanisława i Stanisławę Jurkiewicz

18.00 – śp. Henryka (14 r.śm.) i Zofię Zielińskich

18.00 – śp. Roberta Tadra (27 gr.)