Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 25.06. – 1.07.2018 r.

ks. Jacek Marciniak.

Poniedziałek – 25 czerwca

7.00 – śp. Romana Jędrzejewskiego (27 gr.)

7.25 – śp. Janinę i Marka Pawłowskich

17.30 – śp. Helenę i Franciszka Adamskich (16 r.śm.)

18.00 – śp. r-ców Adama i Janinę Konczewskich

18.00 – śp. Mariolę Falkowską

----------------------------------------------------------------------------------

Wtorek – 26 czerwca

7.00 – śp. Marię Antos (3 p.)

7.25 – śp. Wandę Gąska, Edwina Kostro i Loris Stump

17.30 - śp. Bolesławę i Stefana, Jerzego i Stanisława Łukaszewskich i siostrę Annę

18.00 – śp. Romana Jędrzejewskiego (28 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Środa – 27 czerwca

7.00 – śp. Władysława Ksybka – int. imieninowa

7.25 – śp. Romana Jędrzejewskiego (29 gr.)

17.30 – śp. Stanisława Rólkę (14 r.śm.), r-ców Marcinkowskich i rodzeństwo

18.00 – śp. Edwarda, Tadeusza, Piotra Sadowskich, Krystynę i Eugeniusza Gulczyńskich

----------------------------------------------------------------------------------

Czwartek – 28 czerwca

7.00 – śp. Romana Jędrzejewskiego (30 gr.)

7.25 – śp. Zofię Reks

17.30 – śp. r-nę Radzkich, Gołębiewskich i Golańskich

18.00 – śp. Adama, Annę, Henryka Frelich, Henrykę, Bronisława i Antoniego Piech

18.00 – śp. Mariolę Falkowską

----------------- ----------------------------------------------------------------

Piątek – 29 czerwca

7.00 – śp. r-ców Jana i Czesławę Cichaczewskich, braci Eugeniusza i Witolda Cichaczewskich i wnuczkę Martynę

7.25 – śp. Elżbietę Bednarczuk (2 p.)

17.30 – śp. Halinę Marcinkiewicz

18.00 – śp. Szymona (20 r.śm.), Bronisławę i Zygmunta Włodarskich

----------------------------------------------------------------------------------

Sobota – 30 czerwca

7.00 – śp. Agnieszkę Świetlicką (10 r.śm.)

7.25 – śp. Andrzeja Dzierzęckiego (17 r.śm.)

17.00 – ślub: Justyna Rogala i Grzegorz Adamkowski

18.00 – śp. Jana Miałkiego – int. imieninowa

----------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 1 lipca

 

7.00 – śp. Janinę Jędrzejewską, r-ców Jędrzejewskich, Czesławę Bielską, Adama Jedrzejewskiego

9.00 – śp. Jana, Zofię, Elżbietę Rutkowskich

10.30 – śp. Zbigniewa (9 r.śm.), Kamilę i Stanisława Wilk

12.00 – śp. Bożennę Adamską (7 p.)

18.00 – śp. Ireneusza Stefańskiego i jego rodziców Helenę i Zygmunta