Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 19-25.03.2018 r.

ks. Jacek Marciniak.

Poniedziałek – 19 marca

7.00 – śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (10 p.)

7.25 – śp. Reginę Bielak (3 p.)

17.30 – intencja KŻR

18.00 – śp. r-ców Piechockich i Popławskich

----------------------------------------------------------------------------------

Wtorek – 20 marca

7.00 – śp. Marka Bartkiewicza (4 p.)

7.25 – o Boże błog. dla Natalii i Sebastiana Gołębiewskich (1 śl.)

17.30 – o Boże błog. dla Patrycji i Alejandro Salcedo (5 śl.)

18.00 – śp. Halinę Kaniecką, Krystynę i Stanisława

----------------------------------------------------------------------------------

Środa – 21 marca

7.00 – śp. Włodzimierza Dmuchowskiego (7 p.)

7.25 – śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (11 p.)

17.30 – śp. Stanisława Perdiana (3 p.)

18.00 – śp. Irenę Pawłowską (3 p.)

----------------------------------------------------------------------------------

Czwartek – 22 marca

7.00 – śp. Reginę Bielak (4 p.)

7.25 -  o Boże błog. dla Marii i Krzysztofa Smolińskich (2 śl.)

17.30 – śp. Alfonsa Szymańskiego (15 r.śm.)

17.30 – śp. Mirosławę Wrzeszcz (1 r.śm.)

18.00 – śp. Pawła Piątkowskiego (4 p.)

----------------- ----------------------------------------------------------------

Piątek – 23 marca

7.00 – śp. Marka Bartkiewicza (5 p.)

7.00 - o Boże błog. dla Natalii i Sebastiana Gołębiewskich (2 śl.)

7.25 – śp. Jadwigę Irenę Drozdowską (1 p.)

18.00 – śp. Wiesława i Andrzeja Burakowskich

18.00 – śp. Jana Miałkiego (1 p.)

----------------------------------------------------------------------------------

Sobota – 24 marca

7.00 – śp. Marka Szczepańskiego (3 p.)

7.25 – śp. Józefa Maślocha (6 r.śm.) i zmarłych z r-ny Maśloch i Furmankiewicz

7.25 – śp. Ryszarda Jeglickiego (7 p.)

18.00 – śp. Irenę i Jana Krysztofiak i zmarłych z r-ny Zdunkiewicz

18.00 – o Boże błog. dla Bartosza w 18 r-cę urodzin

----------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 25 marca

7.00 – śp. Zygmunta i Zofię Płoskich, Henryka Ruteckiego

9.00 – śp. Tadeusza Zakrzewskiego, Czesława Rybkę, r-ców Dudkiewicz, brata Henryka

9.00 – śp. Edwarda Jurkiewicza (3 r.śm.)

10.30 – śp. Wacława Mechowskiego (18 r.śm.) i teściów

10.30 – śp. Tadeusza Duszę i r-nę Bieńkowskich

12.00 – za Parafian – chrzest dzieci

16.00 – r-ców Mariannę i Franciszka Klimek i brata Kazimierza

18.00 – śp. Martę i Walentego Kujawa