Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 12-18.03.2018 r.

ks. Jacek Marciniak.

Poniedziałek – 12 marca

7.00 – śp. Lucynę Chmielińską (27 gr.)

7.25 – śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (8 p.)

17.30 – śp. Irenę Pawłowską (2 p.)

18.00 – śp. Józefa Grzegorowskiego (6 p.)

----------------------------------------------------------------------------------

Wtorek – 13 marca

7.00 – śp. Lucynę Chmielińską (28 gr.)

7.25 – śp. Marka Bartkiewicza (3 p.)

17.30 – śp. Grażynę Pogorzelską

18.00 – śp. Krystynę Siemianowską, męża Henryka, syna Grzegorza

----------------------------------------------------------------------------------

Środa – 14 marca

7.00 – śp. Lucynę Chmielińską (29 gr.)

7.25 – śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (9 p.)

17.30 – śp. Eugeniusza Zakrzewskiego (8 p.)

18.00 – śp. Janinę i Marka Pawłowskich

18.00 – śp. Antoniego Łabanowskiego

----------------------------------------------------------------------------------

Czwartek – 15 marca

7.00 – o Boże błog. dla Marii i Krzysztofa Smolińskich (1 śl.)

8.00 -  śp. Reginę Bielak (2 p.)

16.30 – śp. Czesława, Renatę i Bonifacego Gąsiorowskich

18.00 – śp. Lucynę Chmielińską (30 gr.)

----------------- ----------------------------------------------------------------

Piątek – 16 marca

7.00 – śp. Zofię, Antoniego i Kazimierza Oktabińskich

8.00 – śp. r-ców Czesława i Mariannę Bielskich, braci Józefa i Tadeusza Bielskich, Zenona Długokęckiego

16.30 – śp. Cyriana Chmielewskiego

18.00 – śp. Romana Wilka (2 r.śm.)

----------------------------------------------------------------------------------

Sobota – 17 marca

7.00 – śp. Marię Jastrzębską (1 p.)

8.00 – śp. Józefa Krajewskiego i wnuczkę Martę

10.00 – śp. Janinę i Marka Pawłowskich

11.30 – śp. Halinę i Aleksandra Dusińskich

16.30 – Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania

18.00 – śp. Teofila Gumowskiego, Krystynę i Zbigniewa, r-nę Gumowskich i Kliniewskich

----------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 18 marca

7.00 – śp. Janinę i Stanisława Dworeckich, Zbigniewa Wasiłowskiego

9.00 – śp. Józefa, Kazimierę i Czesławę Szewczak

9.00 – śp. Wiesława Kotkiewicza (7 r.śm.)

10.30 – śp. Józefę i Tadeusza Krzesińskich, Jana Walencika

10.30 – śp. Stanisława i Jadwigę Wojtkowskich

12.00 – za Parafian – chrzest dzieci

14.00 – Msza św. w Lewiczynie

16.00 – śp. r-ców Janinę i Józefa Zakrzewskich, brata Waldemara Zakrzewskiego, męża Mariana Kamińskiego, Hannę Zalewską, r-ny Jackowskich, Zakrzewskich, Kamińskich Kurzawów

18.00 – śp. Gabrielę Karpińską (4 r.śm.)