Grupa modlitewna pw. MB Nieustającej Pomocy

Drukuj

Grupa modlitewna pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

      Siostro i Bracie Jeżeli cierpisz na duszy, sercu lub ciele i pragniesz swoje cierpienie połączyć z cierpieniem Jezusa Chrystusa i ofiarować Bogu Ojcu w nadziei o uzdrowienie, prosimy przyjdź do nas, do grupy modlitewnej na wspólną modlitwę w intencji chorych i cierpiących. Jest to taka grupa modlitewna, którą tworzą ludzie, którzy znają ból i cierpienie, ale również doświadczyli miłości miłosiernej Jezusa Chrystusa. Pełni nadziei Bożej i ufności w jego wielkie miłosierdzie pragną całym sercem zanosić błagalne modlitwy wypraszając sobie potrzebne łaski chorym i cierpiącym. Przyjdź i ofiaruj swoje modlitwy w intencji wszystkich ludzi cierpiących na całym świecie, a Bóg łaskawy i hojny w swoje miłosierdzie wspomoże Cię łaską. Jeżeli pragniesz czynić to w zaciszu swojego domu możesz do nas przynieść lub przesłać przez Internet intencję za chorą osobę. Wszystkie zgłaszane intencje wpisujemy do księgi intencyjnej i obejmujemy modlitwą. Każda zgłoszona intencja za chorego jest intencja stałą tzn. objęta jest modlitwą nieustanną. Grupa modlitewna w każdy drugi czwartek miesiąca uczestniczy w swoich intencjach we mszy św. o godz. 18.00, którą celebruje opiekun grupy ks. Jacek Darmofalski.

SPOTKANIA: Każda środa godz. 10.00 - 12.00 (Dom Parafialny I piętro, przy kościele Parafii MB Królowej Polski, OKM, ul. Mariacka)

 

Grupa organizuje w każdy drugi czwartek miesiąca Msze święte za chorych o godz. 18.00. Po Mszy świętej natomiast nabożeństwo adoracyjne z błogosławieństwem Lourdskim.