• Nawiedzenie Obrazu NMP Królowej Polski 8-9 sierpnia 2015r.
  • Nawiedzenie Obrazu NMP Królowej Polski 8-9 sierpnia 2015r.

Witamy w serwisie parafialnym

Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 23-29.04.2018 r.

Poniedziałek – 23 kwietnia

7.00 – śp. Janinę i Marka Pawłowskich

7.25 – śp. Marię Antos (2 p.)

17.30 – śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (20 p.)

17.30 – o Boże błog. i potrzebne łaski dla Konstancji w 18 r-cę urodzin

18.00 – śp. Helenę (1 r.śm.) i Bronisława Gawenda

18.00 – śp. Roberta Tadra (21 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Wtorek – 24 kwietnia

7.00 – śp. Romana Szabelskiego (2 p.)

7.25 – śp. Helenę Nec (2 p.)

17.30 – śp. Mariannę i Czesława Krokowskich

18.00 – o Boże błog. i potrzebne łaski dla Szymona (6 r.ur.) i dla jego rodziców

18.00 – śp. Roberta Tadra (22 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Środa – 25 kwietnia

7.00 – śp. Krzysztofa Bubrowieckiego (1 p.)

7.25 – śp. Natalię Bukowską-Wiśniewską (1 p.)

17.30 – śp. Edwarda Kucińskiego (22 r.śm.), r-ców Jana i Zofię Siwczak, r-ców Feliksa i Stanisławę Kucińskich; oraz dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o dalszą opiekę dla Danuty

18.00 – śp. Henryka (14 r.śm.) i Zofię Zielińskich

18.00 – śp. Roberta Tadra (23 gr.)

----------------------------------------------------------------------------------

Czwartek – 26 kwietnia

7.00 – śp. Jacka Trzcińskiego (2 p.)

7.25 – śp. Krzysztofa Bubrowieckiego (2 p.)

17.30 – śp. Stefanię, Ryszarda, Andrzeja Raniszewskich, Marylę, Kazimierza i Zbyszka Chmielewskich

18.00 - śp. Włodzimierza Lubiejewskiego (21 p.)

18.00 – śp. Roberta Tadra (24 gr.)

----------------- ----------------------------------------------------------------

Piątek – 27 kwietnia

7.00 – śp. Kazimierę Bartkowską i r-nę Więckowskich

7.25 – śp. Genowefę i Wacława Jastrzębowskich, dziadków Chodkowskich, Witolda Dubowicza

8.00 – Msza św. w intencji maturzystów ZS nr 2 W Mławie

17.30 – śp. Tadeusza Budka

17.30 – śp. Roberta Tadra (25 gr.)

18.00 – śp. Marka Szczepańskiego (6 p.)

18.00 – śp. Czesława Dudzińskiego (1 p.)

----------------------------------------------------------------------------------

Sobota – 28 kwietnia

7.00 – śp. Cezarego Ćwiklińskiego (3 r.śm.)

7.00 - śp. Roberta Tadra (26 gr.)

7.25 – śp. Bożennę Adamską (5 p.)

7.25 – śp. Jadwigę Falkiewicz (1 p.)

18.00 – śp. Stanisława i Henryka Gołębiewskich, r-ców Malewskich i Gołębiewskich

----------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 29 kwietnia

7.00 – śp. r-ców Mariana i Cecylię Wilk i brata Kazimierza

9.00 – śp. Martę, Jadwigę i Józefa Sosnowskich

9.00 – śp. Dorotę Wasiłowską (8 r.śm.)

10.30 – śp. Saturnina Karpińskiego i Jacka Bąka (10 r.śm.)

10.30 – o Boże błog. i potrzebne łaski dla Damiana w 40 r-cę urodzin

12.00 – za Parafian

16.00 – śp. r-ców Stanisława i Stanisławę Jurkiewicz

18.00 – śp. Henryka (14 r.śm.) i Zofię Zielińskich

18.00 – śp. Roberta Tadra (27 gr.)

Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 Niedziela Wielkanocna *** 22.04.2018 r.

  1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 9.00 zostanie podpisany Akt Erekcyjny, a po Mszy św. nastąpi wmurowanie Kamienia Węgielnego pod pomnik Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. We wszystkich mławskich parafiach, także w naszej, jest dziś możliwość nabycia cegiełki i włączenia się tym samym w dzieło budowy pomnika.
  2. Po Mszy św. o godz. 10.30 będzie spotkanie dla dzieci przygotowujące się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców.
  3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 sakrament chrztu św. otrzymali: Borzuchowski Kacper, Budzichowski Stanisław, Florkowska Maria, Krupińska Maria Gaja, Omelańska Natalia, Pietrzak Kornelia, Rurka Blanka, Sokołowski Filip.
  4. Jutro przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa, męczennika, głównego Patrona Polski, a także patrona naszego miasta. Jutro czcimy także św. Jerzego - patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej racji jutro po Mszach św. będziemy mieć okazję ucałować relikwie Błogosławionego.
  5. W ubiegły wtorek zostały zamontowane kolejne dwa pakiety okienne i dwa witraże przedstawiające tajemnice Różańca św: Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu i Biczowanie Pana Jezusa. Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinie pragnącej pozostać anonimową, która w całości ufundowała jeden witraż.
  6. W tym tygodniu rozpoczną się bezpośrednie przygotowania i próby do uroczystości komunijnych:

Pierwsza Komunia św.

  • Pierwszą grupę dzieci mającą uroczystość o godz. 9.00 zapraszamy we wtorek i czwartek na godz. 16.15; drugą grupę dzieci mająca uroczystość o godz. 12.00 zapraszamy w poniedziałek (jutr) o godz. 16.15.

Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych:

  • Pierwszą grupę dzieci mającą uroczystość o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 16.15; drugą grupę dzieci, mającą uroczystość o godz. 12.00 zapraszamy w piątek na godz. 16.15

7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Krzysztofa Nehringa; śp. Stefana Witkowskiego. Pomódlmy się o łaskę szczęśliwej wieczności dla nich: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Kto jest online?

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.