• Jubileuszowe Czuwanie Jasna Góra 6/7 września 2013
  • Jesienna Sesja Kapituły Katedralnej Płockiej w Mławie
  • Nasz parafialny zespół Qvo vadis wydał swoją pierwszą płytę

Witamy w serwisie parafialnym

Drukuj

INTENCJE MSZY ŚW. *** 1 - 7.09.2014 r.

Poniedziałek  

7.00 – śp. Romualdę Kuc (3 p.)

7.25 – śp. Wojciecha Łukasiewicza (1 p.)

8.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

17.30 – śp. Edwarda Ciesielskiego (9 p.)

18.00 – śp. Jana Sobieckiego (5 p.)

--------------------------------------------------------------------------------

Wtorek

7.00  – śp. Stanisława Borkowskiego (2 p.)

7.25 – o Boże błog. dla Agnieszki i Jakuba Paszkowskich (2 śl.)

17.30 – śp. Stanisława Waśkowskiego (4 p.)

18.00 – śp. Henryka Janusza (6 r.śm.)

--------------------------------------------------------------------------------

Środa

7.00 –  śp. Władysława Redzyńskiego (2 p.)

7.25 – śp. Zdzisława Kowalskiego (2 p.)

17.30 – w intencji Kół Żywego Różańca

18.00 – śp. Andrzeja Kaszubę 918 r.śm.) i jego dziadków

-------------------------------------------------------------------------------

Czwartek  

7.00 – śp. Bolesławę, Stefana, Jerzego i Stanisława Łukaszewskich

7.25 – o Boże błog. dla Moniki i Damiana Pietrewiczów (1 śl.)

17.30 – śp. Stanisława Purzyckiego (17 r.śm.) i Józefa Wieczorka

18.00 – śp. Agnieszkę Obidzińską (1 p.)

-------------------------------------------------------------------------------

Piątek

7.00 – śp. Halinę i Józefa Koriat

7.25 – śp. Stanisława Gołębiewskiego (3 p.)

17.30 – śp. Henryka Marcinkiewicza (7 p.)

18.00 – śp. Krystynę Gumowską (24 r.śm.), z r-ny Gumowskich, Kleniewskich i Kołakowskich

-------------------------------------------------------------------------------

Sobota

7.00 – śp. Romualdę Kuc (4 p.)

7.25 – o Boże błog. dla Agnieszki i Mateusza Kowalskich (4 śl.)

7.25 – śp. Janinę Więckowską (4 r.śm.), Helenę i Stanisława Więckowskich

17.00 – ślub: Magdalena Godzwa i Piotr Zakrzewski

18.00 – o Boże błog. dla Justyny i Marcina Kozłowskich (1 śl.)

-------------------------------------------------------------------------------

Niedziela

7.00 – śp. Danielę Sobotka (3 p.)  

9.00 – śp. r-ców Helenę i Mariana Langieiczów

9.00 – śp. Zdzisława i Jarosława Młyńskich

10.30 – śp. Kazimierza Klimka i r-ców Kuchcińskich

12.00 – r-ców Charzyńskich, brata Mieczysława, bratowę Anielę, dziadków Grenda

16.00 – śp. Jadwigę Ciesiulską (16 r.śm.)

18.00 – śp. Kazimierza Ciemniewskiego, r-ców Szulc, Józefa Kempkę (12 r.śm.)

Kto jest online?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.